Prowadzisz hotel lub restaurację? Wyszukaj najlepsze oferty firm Wyposażenie hoteli

Targi INTERGASTRA Stuttgart

W dniach 3-7 luty 2018 odbędą się 29 Targi INTERGASTRA w Stuttgarcie, będące jedną z najważniejszych imprez targowych w branży. Powyższe wydarzenie z każdą kolejną edycją umacnia swoją pozycję na rynku, gromadzi tym samym coraz to więcej odwiedzających i każdorazowo ponad 1300 wystawców zagranicznych oraz Polskich. W związku z licznym zainteresowaniem targami, następna edycja planowo zorganizowana zostanie na 1100 000 m2.

Jednym z dużych plusów Targów Intergastra jest podział wystawców wg kategorii branżowych:

  • wyposażenie kuchenne oraz techniki wystawiane będą w halach 1, 3 i 5,
  • towary spożywcze w hali 1 oraz C2,
  • napoje w hali 9,
  • wnętrza gastronomiczne i hotelowe zaprezentowane zostaną w hali 4 i 6,
  • usługi w hali 7,
  • tematyka kawy ściągnie swoich miłośników do hali 8 i 10,
  • lody będą zaprezentowane w hali 10.

Targom w Stuttgarcie towarzyszy każdorazowo wiele imprez pomocniczych, dzięki którym goście targowi mają niepowtarzalną okazję wymiany informacji oraz pomysłów branży HoReCa. Odwiedzający mogą uczestniczyć w wielu warsztatach, imprezach oraz licznych pokazach produktów, odbędą się m.in.: prezentacje nowatorskich rozwiązań z branży hotelowej, pokazy dla miłośników kawy i baristów, konkursy Top Chef, Intergastra Modernista Buffet, nagroda innowacyjności, obszar tematyczny dla gastronomii na wolnym powietrzu, konkurs Restaurant of the Future i Elevator Pitch i wiele innych.

Udział w Targach Intergastra ułatwia bardzo dobra lokalizacja samego wydarzenia w bliskim sąsiedztwie lotniska oraz kolei miejskiej, a także bardzo wielki parking z 15 000 miejsc dla przyjezdnych gości.

Źródło: http://cukiernictwoipiekarstwo.pl/material[38812]

0 odpowiedzi… , dodaj komentarz.

Leave a Comment

43 queries in 0,267759 seconds.